Yükleniyor...

MASİS Heyeti, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez'i Ziyaret Etti

01.08.2019

Maden Sanayii İşverenleri Sendikası (MASİS) Yönetim Kurulumuz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez'i, makamında ziyaret etti.

Maden Sanayii İşverenleri Sendikası Başkanı Sayın Naci İlci ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez'e, madencilik sektörünün sorunlarını ve sendika olarak çözüm önerilerimizi içeren bir rapor takdim eden heyetimiz, sektörün tek işveren sendikası olarak Bakanlığın çalışmalarında sorumluluk almak istediklerini ifade etti.

MASİS tarafından hazırlanan sektör raporundan duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Dönmez, değinilen tüm sorunların dikkate alınarak sendikamızın  gerçekleştirdiği çalışmalardan istifade edileceğini belirtti. İlerleyen günlerde, madencilik sektörüyle ilgili tüm Bakanların katılımıyla bir madencilik sektörü çalıştayının gerçekleştirilmesinin yararlı olacağını ifade eden heyetimizde,

MASİS Başkanımız Sayın Naci İlci,
Başkan Yardımcımız Sayın Ferhat Nasıroğlu,
Başkan Yardımcımız Sayın Anıl Çağrı Koloğlu,
Başkan Yardımcımız Sayın Veli Doğan,
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Mesut Serhat Dinç,
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Oral Sönmez,
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Ramazan Yön,
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Salih Selim Şenkal,
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Tahir Denizli yer aldı.

Kabulün ardından, göreve yeni atanan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sayın Prof.Dr.Şeref KALAYCI'ya da bir tebrik ziyaretinde bulunan heyetimiz, sendikamız  ve önümüzdeki dönemde planladığımız çalışmalarımız hakkında kendisine bilgi sundu.

Galeri